Про компанію

«Тектон» – сучасна українська компанія з виробництва міжкімнатних дверей.

Мета нашої роботи – виготовлення та популяризація якісної вітчизняної продукції і максимальне задоволення інтересів споживачів.

Незважаючи на те, що ми молода компанія, наша команда складається з професіоналів високого рівня, багато з яких вже понад 10 років успішно працюють і розвиваються в столярній справі.

Для того, щоб ви могли придбати саме ті двері, які гармонійно доповнять ваш інтер’єр, в нашому інтернет-магазині представлено дві серії виробів:

  • шпоновані двері;
  • двері з масиву дерева.

Вся продукція виготовляється за допомогою сучасного італійського (SCM), (SICAR) і австрійського (FELDER) обладнання з застосуванням комплектуючих відомих світових торгових марок (Blum, Hettich, AGB, Raumplus).

Фахівці компанії працюють тільки з екологічно чистої деревини та лакофарбових матеріалів італійського (Sayerlack) і німецького (Herlac Coswig) виробництва.

Для вашої зручності, ми пропонуємо додатковий комплекс послуг по виміру, доставки, установки дверей і врізки замку.

Компанія «Тектон» націлена на ефективні ділові відносини з великими клієнтами. Приймаємо замовлення на виготовлення великих партій товару, в тому числі і за індивідуальним дизайном виробів. Умови угоди обумовлюються індивідуально на взаємовигідних засадах.

Двері «Тектон» – прекрасний вибір для тих, хто хоче придбати якісну продукцію з привабливим дизайном за вигідною ціною.